نرم افزار Any Desk 
گاهی پیش آمده است که توضیحات متنی ، فیلم های آموزشی و راهنمایی های تلفنی هم شاید نتوانند مشکل شما را برطرف کند. ما در این مواقع برای حل این مسئله نصب ریموت کنترلرها پیشنهاد می دهیم. Any Desk در حال حاضر در ایران یکی از بهترین این ریموت کنترلر هاست. برای استفاده از AnyDesk لازم است که کلاینت نرم افزاری آن را روی رایانه خود نصب کنید. بعد از این کار شناسه یکتایی برای رایانه ساخته می شود که در حکم مجوز ورود ما به کامپیوتر شماست. ما از این طریق می توانیم به سیستمی که نرم افزار حضور و غیاب را نصب کرده اید ریموت شویم و مشکل شما را حل کنیم.
نرم افزار Report Viewer
در نرم افزار محاسبه کارکرد برای آن که بتوانیم گزارش تردد و عملکرد پرسنل را در بخش گزارش ها داشته باشیم نیازمند یک نرم افزار پیش نیاز به نام Report Viewer هستیم. نرم افزاریست که برای کمک به شما در مشاهده و تحلیل گزارش ها طراحی شده است. این نرم افزار این اجازه را به شما می دهد که فایل گزارش خود را با فرمت های PDF Excel Word  ذخیره کنید. همچنین می توانید قابلیت پرینت مستقیم گزارش های خود را از طریق این نرم افزار داشته باشید.
نرم افزار VCredist
گاهی اوقات برای اجرای یک برنامه اروری را دریافت می کنید که نشان دهنده آن است که بر روی سیستم شما VCredist نصب نمی باشد. VCredist مخفف Visual C++ Redistributable نام بسته ای است که با استفاده از کتابخانه ها و اجزا های زبان ویژوال سی پلاس پلاس نوشته شده است که برای اجرا برنامه هایی که توسط ویژوال سی پلاس پلاس توسعه یافته اند و بر روی کامپیوتر ویژوال سی پلاس پلاس به صورت نصب وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرد. VCredist از پیش نیاز های نرم افزار محاسبه کارکرد فراتکنو می باشد.
تعریف کاربر و تخلیه اطلاعات
بعد از خرید سیستم حضور و غیاب مهم ترین موضوعی که باید به آن توجه کنیم طریقه ی صحیح استفاده از دستگاه می باشد. در واقع زمانی که ما به درستی یاد گرفته باشیم پرسنل خود را در دستگاه حضور و غیاب تعریف کنیم در قدم بعدی با مشکلی مواجه نمی شویم.ما در این فایل pdf آموزشی شیوه ی درست تعریف کاربران و همچنین شیوه ی درست تخلیه اطلاعات از طریق فلش  (USB) از دستگاه حضور و غیاب را برایتان آورده ایم.
راهنمای نرم افزار محاسبه کارکرد
فایل آموزشی در خصوص نحوه کارکرد نرم افزار حضور و غیاب را از این بخش دانلود کنید.
دانلود فونت مورد نیاز نرم افزار
فایل فونت مخصوص نرم افزار دستگاه حضور و غیاب را از این بخش دانلود کنید.
نرم افزار IVMS4500 هایک ویژن جهت مانیتورینگ DVR، NVR و یا  IPcam های برند هایک ویژن می باشد. این نرم افزار در دو نسخه آندروید و ios ارائه شده است. با نصب این نرم افزار می توانید تصاویر مربوط به منزل یا محل کار خود را از طریق گوشی همراه به صورت زنده تماشا کنید و از امکانات زیر بهره مند شوید:
  • مشاهده زنده تصاویر
  • دسترسی به آرشیو تصاویر ضبط شده
  • دسترسی به بخش هایی از تنظیمات دستگاه
  • ضبط فیلم و برش و ذخیره تصاویر از طریق گوشی